Productcategorie
Neem contact op met ons

Fireflier verlichting Limited

Tel: +86-130 8886 9086
Fax: +86-755-32824002
E-mail:info@fireflier.com
Sales Manager:Leo H. C
E-mail:Leo@fireflier.com
Toevoegen:Bldg A, Jinghaibing Tech Park, Liaokeng village, Shiyan, Bao'an, Shenzhen, China

Service-hotline
+86-130-8886 9086

Nieuws

Huis > NieuwsInhoud

Belang van inbrandtest in LED-verlichting

Fireflier verlichting Limited | Updated: Jul 11, 2018

Zorgen voor kwaliteit LED-lampen met een hoge lichtbundel, lampen en verlichtingsarmaturen betekenen het inzetten van strenge kwaliteitscontroleapparatuur en testnormen. Bij Fireflier Lighting hebben we een productie- en QC-proces geïmplementeerd dat zorgt voor energiezuinige LED-producten die langer meegaan en ongeëvenaarde verlichting leveren.

Vandaag zullen we u kennis laten maken met LED-lichttestapparatuur en -instrumenten die ons helpen de beste verlichtingsoplossingen voor onze wereldwijde LED-clients te leveren. Neem een kijkje en verkrijg een beter begrip van ons LED-fabricage- en testproces:

Wisselstroombron en digitale stroommeter

De LED-lichttestapparatuur helpt ons team om volledige bedrijfstests uit te voeren met variërende spanningen en zorgt ervoor dat LED-producten zelfs op overtollige spanning optimaal presteren. Het LED-testinstrument helpt ook bij het uitvoeren van de dimtest, wat belangrijk is om optimale LED-prestaties te bepalen.

Bol integreren

De LED-testapparatuur helpt bij het uitvoeren van een breed scala aan tests, waaronder elektrische prestatietest, fotometrische parameter test en kleurparametertest. Alle bovenstaande tests spelen een cruciale rol bij het garanderen van hoogwaardige LED-lampen door rekening te houden met voorwaartse spanning, omgekeerde lekstroom, arbeidsfactor, kleurweergave-index, stralingsflux en meer.

IES-test

Het uitvoeren van een fotometrische parametertest en een elektrische prestatietest is belangrijk voor het instellen van hoge LED-verlichtingsstandaarden voor testen en certificatie. Beide tests helpen Fireflier Lighting om de lichtverdeling, de lichtstroom, de lichtbundel, de arbeidsfactor, de spanning en het stroomrecht te krijgen. Dit is iets waar elke fabrikant en leverancier van LED's voor zorgt, zowel in de Verenigde Staten als in China.

Verouderings testrek

LED High Bay Lights, LED Corn Bulbs en verlichtingsarmaturen die zonder veroudering worden geleverd, brengen klanten het risico van defecte LED-producten. Daarom heeft ons team van LED-ingenieurs gezorgd voor 72 uur aan veroudering van de lichtbron; 72 uur verouderingstest op IC, condensator en weerstand; 48 uur tot 72 uur voor veroudering; 36 uur voor de botstest, en ten minste 24 uur verouderingstest op de complete lamp.

Hi-pot-tester en de illuminometer

Terwijl de illuminometer helpt bij het uitvoeren van lichtintensiteit en uniformiteit efficiënte testen, wordt een hi-pot tester gebruikt voor het uitvoeren van de 1005 voltage resist test volgens UL en TUV standaard. Het is door dergelijke tests dat LED-bedrijven de kwaliteit controleren en de beste bron worden om hoogwaardige LED-verlichting te kopen.

Trillingen instrumentatie

Assembleren is een essentieel onderdeel van het bouwen van LED-lampen van topkwaliteit en daarom is het van vitaal belang om de snelheid van de montage te waarborgen. Deze LED-testapparatuur helpt onze technici ervoor te zorgen dat LED High Bay Lights en verlichtingsarmaturen in topvorm zijn en een lange levensduur hebben.

Drop-test

Zoals de naam doet vermoeden, controleert deze test de stevigheid van LED-buizen en productverpakkingen. Een valtest is cruciaal om schade aan LED-producten tijdens transport en gedoe voor onze klanten in de VS, Canada, het Midden-Oosten en Australië te voorkomen.

Laten we deze keer de nadruk leggen op de verouderingsproef (Burn in Test), die meestal door veel fabrikanten van LED-verlichting wordt genegeerd.

Wat is verouderd testrek?

Het verouderde rek is bedoeld om de producten te simuleren in reële omstandigheden die betrokken zijn bij het gebruik van verschillende factoren bij het verouderen van de productomstandigheden om het proces van de bijbehorende condities te versterken.

Waarom hebben we de verouderingstest nodig?

Elektronische producten, ongeacht componenten, onderdelen of machines, hebben allemaal een verouderingstest nodig. Veroudering en testen is niet één concept, eerst verouderen en dan testen. Elektronisch product na productie vormt een compleet product, dat zijn rol kan spelen. Maar gebruikers kunnen na gebruik verschillende problemen tegenkomen, de meeste problemen treden in de eerste paar uur tot tientallen uren op. Later, formuleren elektronische producten veroudering en testen om de gebruikstoestand of gelijkwaardige producten te simuleren. Dit proces wordt uitgevoerd door de fabrikant van het product. De probleemproducten blijven in de fabriek, producten zonder problemen worden verkocht aan gebruikers om ervoor te zorgen dat de producten die gebruikers kopen betrouwbaar of minder problematisch zijn, wat de betekenis is van verouderingstest.

Hoe de verouderingstest te doen?

1 Plaats de LED High Bay Lights één voor één op het verouderde rek en verbind ze met de overeenkomstige voedingsstoel.

2 Open de schakelaar van de verouderingstestbank, volgens de verschillende ingangsspanning om de corresponderende aan / uit-schakelaar te sluiten om te controleren of elke lamp is ontstoken, terwijl u ervoor zorgt dat de lamp in het verouderingsproces vol vermogen werkt.

3 verouderingstest tijd voor meer dan 24 uur, de lamp in het verouderingsproces, de lamp is niet minder dan de pas, vermogenstest, elke macht 20 seconden, uitschakelen 20 seconden, in het verouderingsproces om de 2 uur om uit te voeren verlichting. (De methode is om de lamp met de hand op te nemen in de jitter van het verouderde frame of op de juiste manier te tikken) Verouderingsduurlampen mogen geen dode lichten, donkere lichten, knipperen, kleurzweem en andere ongewenste verschijnselen zijn.

4 veroudering volgens verschillende lampen volgens verschillende procedures voor veroudering, veroudering is voltooid, sluit de verouderende teststandschakelaar, om de oppervlaktetemperatuur van de lamp tot kamertemperatuur te zijn, de lamp van het verouderende testrek verwijderd, geplaatst in de aangewezen locatie om te wachten op het volgende proces.

5 in het proces van veroudering, zoals de bovenstaande beschrijving van de nadelige verschijnselen moet onmiddellijk stoppen met testen, de defecte producten verwijderd uit het verouderingsrek en doen een goede baan record slechte, slechte productaflevering service-afdeling om te gaan met.

6 verouderende medewerkers om de 2 uur om de ouderwetse recordtafel te maken.

7 kwaliteitsafdeling IPCQ om de 2 uur inspectie van een verouderingsframe, controleer de verouderingstest is de normale verlichting, de veroudering van de lampen en lantaarns om dezelfde tijd te identificeren, controleer de verouderingstijd van de lamp, de plank tijd, de veroudering records vastgelegd in de inspectie Op het registratieformulier, wanneer de abnormale verouderingssnelheid hoger is dan 3%, moet IPCQ op de situatie reageren aan de kwaliteitstoezichthouder.

8 Met de controle van de lampen, moet worden geïnstalleerd volgens de installatie van bedradingsdiagram veroudering, moet after-sales personeel samenwerken met de productie van veroudering.

Fireflier Lighting heeft een verouderingsproef van meer dan 24 uur die ze uitvoeren voordat ze hun LED-verlichting voor hoge lichten en andere lampen verpakken en verzenden. Dit wordt gedaan om ervoor te zorgen dat klanten producten van hoge kwaliteit ontvangen. Daarom is de verouderingstest een integraal onderdeel van alle productieprocessen die worden uitgevoerd door de Fireflier Lighting. We kunnen echter geen 100 procent efficiëntie garanderen, omdat er altijd een fout is. We doen er echter alles aan om deze fout binnen de kortst mogelijke tijd op te lossen.

Hieronder enkele verouderingstestfoto's van Fireflier Lighting-producten:

Ripple UFO LED Hoogbouw Licht 60-240W

Ripple UFO LED Hoge bAY-verouderingstest

witte afwerking UFO LED High Bay Light

Titan UFO LED Hoogbouw Licht 300W-480W:

Titan UFO LED Hoogbouwlichten

Lineaire LED Hoogbouw Licht 80-200W:

Lineaire LED High Bay Light verbranding in test

E40 LED High Bay Bulb 50w-300W:

E40 LED-verouderingstest met hoge baailamp

IP65 LED maïs bol 10W-80W:

IP65 LED Corn Bulb verouderingstest

IP65 LED maïs Bulb 60w-200W:

LED CORN bulb-verouderingstest